Objednávky doručujeme na naše pobočky Praha 7 a Praha 9 zdarma. Doručení na Balíkovny po celé ČR 49 Kč.
Objednávky doručujeme na naše pobočky Praha 7 a Praha 9 zdarma. Doručení na Balíkovny po celé ČR 49 Kč.
Willy Domka baner

Vánoce z druhé ruky nejsou hřích! ♻️ Vánoce jsou svátkem klidu a pohody, v rodinném kroužku, s přáteli, ale také s dobrou knihou v ruce a nohama nahoře. Proto vám letos přinášíme krále našeho knižního království Willyho Domku. Kouzelná bytost, která vládne našim skladům, expedici i týmu vývojářů, prostě všem elfím skřítkům, kteří pro vás dnem i nocí knihy třídí, opečovávají, prodávají, balí a posílají k dalším čtenářům.

Willy Domka si bere letošní Vánoce pod svou kouzelnou hůl a bude za vás až do Štědrého dne bojovat s těmi nejprotivnějšími hříchy konzumu, aby vaše Vánoce byly co nejpohodovější. Sledujte Willyho Domku na našem Instagramu a Facebooku s jeho tipy na dárky a klidné svátky.

A navíc pro vás má jedinečnou příležitost! 🎫✨

V balíčcích (i na výdejnách) od 3. listopadu do 24. prosince 2022 schová 10 kouzelných zlatých záložek. Záložky do objednávek přidá náhodně a stejně tak, jako Karlík našel svůj zlatý ticket v oblíbené pohádce Roalda Dahla, můžete i vy ve své objednávce najít svoji vlastní zlatou záložku, která vám odemkne brány do knihobotího království!

Mám v balíčku zlatou záložku, co jsem vyhrál/a? 🎁

  • Knihobotí plátěnka, kterou potřebuje každý knihomol na nošení knížek z i do Knihobotu,
  • 2x kvalitní látkový obal na knihu od našeho oblíbeného papírnictví Papelote,
  • Knihoblok, čtenářský deník pro 21. století plný knihobotích robůtků i tipů na rozdmýchání lásky ke čtení,
  • 500 Kč voucher na nákup knih na Knihobotu,
Willy Domka záložky
  • VIP ceník pro prodej knih na celý leden 2023 (na knihy dodané do prodeje v měsíci lednu),
  • nádhernou zlatou záložku s autorskou knihobotí kresbou, kterých se po světě toulá pouhých 10 kusů,
  • a jedinečnou možnost navštívit naše knižní království na Praze 9, kde vám sám Willy Domka ukáže, jak Knihobot funguje a provede vás cestou knihy od chvíle, kdy k nám dorazí až k jejímu dalšímu čtenáři.
Willy Domka záložky zlaté

A jak se o výhru přihlásit?

Zlatých záložek je opravdu maličko, pouhých 10! Ujistěte se, že máte opravdu zlatou záložku. Pokud ne, tak doufáme, že vás stejně potěší její barevná verze, kterou v objednávce najdete spolu se samotným jejím obsahem a radostným svitem očiček obdarovaných báječnou knihou pod stromečkem.

Šťastlivci se zlatou záložkou, napište nám na info@knihobot.cz nebo zavolejte na +420 771 115 910, abychom Vám mohli poslat balíček plný knihobotí radosti a domluvit se na lednovou návštěvu Knihobotu.

Učiňte tak, prosím, do 31. 12. 2022, abychom vám mohli zajistit návštěvu našeho království na leden.

Pohodovým a klidným Vánocům plným knih z druhé ruky třikrát hurá! 🎄