Objednávky doručujeme na naše pobočky Praha 7 a Praha 9 zdarma. Doručení na Balíkovny po celé ČR 49 Kč.
Objednávky doručujeme na naše pobočky Praha 7 a Praha 9 zdarma. Doručení na Balíkovny po celé ČR 49 Kč.

Novoroční úklid knihovny nikdy nebyl jednodušší!
Jste z Prahy?
Knihotaxi vyzvedne knihy k prodeji až u vašich dveří a ve vámi vybraný čas!

Ježíšek přinesl plno knížek, ale knihovna praská ve švech? Využijte novoroční motivace k úklidu a dejte knihám druhý život. Knihotaxi, jediné taxi, které vozí knihy do světa, je tu pro vás! Zatím pouze v Praze.

Knihotaxi přijede až k vašim dveřím kdekoliv v Praze a zdarma. Knihy nemusíte balit!

Stačí poslat jednu fotku všech hřbetů knih dohromady (tak, jak je máte v poličce), Knihotaxi pro ně přijede, my vše zařídíme a vy dostanete po prodeji peníze.

V Knihobotu knihy nafotíme a přidáme je na e-shop. Naceníme je a bezpečně je uložíme do našeho skladu. Děláme vše pro to, abychom co nejrychleji našli pro vaše knihy nové čtenáře. Po prodeji každé knihy dostanete peníze.  


Jak si objednat Knihotaxi?

Pošlete nám fotku knih, které chcete prodat. Ideálně pokud máte 30 knih a více.

Co nejrychleji se vám ozveme na e-mail, zda jsme knihy schopni prodat. Pokud jste z Prahy, tak vám pošleme pokyny, jak Knihotaxi objednat. Za Knihotaxi nic neplatíte, dopravu hradíme my.

Kdy a kde Knihotaxi jezdí?

Knihotaxi jezdí do všech pražských lokalit, u kterých PSČ začíná “1”. Při rezervaci si vyberete čtyřhodinové časové okno.

Pokud se vám více hodí jiný den, nejste z Prahy nebo raději knihy donesete cestou do práce, využijte našich dalších možností dopravy – všechny zdarma.

Kde sa vzalo, tu se vzalo – Knihotaxi!

V novém roce je motivace nejvyšší. Nejen na cvičení a otužování, ale i na protřídění knihovny. Chceme vám udělat úklid co nejpohodovější, proto kurýra posíláme až k vašim dveřím a ve vámi vybraný čas.

Máte otázky či nejasnosti? Napište nám na info@knihobot.cz.