Miláček čtenářů je právě vyprodaný
Parametry
- 465 stránek
- 17 hodin čtení
Více o knize
Kniha je rozdělena do tří částí. V první autor vysvětluje svá metodologická východiska, pojednává o struktuře textu a krátce shrnuje filozofii Knihy Lao-c´. Jádrem knihy je autorův překlad staročínského originálu do češtiny s filologickým komentářem. Třetí částí je slovník lexémů knihy Lao-c´.
Nákup knihy
Kniha Laozi : překlad s filologickým komentářem, David Sehnal
- Jazyk
- Rok vydání
- 2013
- product-detail.submit-box.info.binding
- (měkká)
Jakmile se objeví, pošleme e-mail.
Doručení
Platební metody
Nikdo zatím neohodnotil.
- Titul
- Kniha Laozi : překlad s filologickým komentářem
- Jazyk
- česky
- Autoři
- David Sehnal
- Rok vydání
- 2013
- Vazba
- měkká
- Počet stran
- 465
- ISBN10
- 8073084562
- ISBN13
- 9788073084561
- Série
- Štítky
- Naučná literatura, Společenské vědy, Duchovní literatura, Filosofická tématika, Náboženství, Filosofie, Jazyky, Lingvistika, Čína, Taoismus, Čínština, Filologie, Čínská filozofie, Interpretace textu, Jazyková analýza, Oborová terminologie, Sinologie
- Anotace
- Kniha je rozdělena do tří částí. V první autor vysvětluje svá metodologická východiska, pojednává o struktuře textu a krátce shrnuje filozofii Knihy Lao-c´. Jádrem knihy je autorův překlad staročínského originálu do češtiny s filologickým komentářem. Třetí částí je slovník lexémů knihy Lao-c´.


