Miláček čtenářů je právě vyprodaný
Více o knize
Více než stoletou historii dopravní policie na našem území mapuje kniha Marcely Machutové a autorského kolektivu, která vznikla za podpory Služby dopravní policie ČR, pod záštitou Policejního prezidenta České republiky a ve spolupráci s Muzeem Policie ČR. Na stránkách této publikace najdou čtenáři nejenom desítky naprosto unikátních dobových fotografií, ale především erudovaně zpracované kapitoly o vzniku a činnosti dopravní policie od roku 1919 až po současnost. Kniha navíc přináší zajímavý pohled na vývoj automobilové dopravy v Československu a České republice a samotný vývoj technických prostředků a vozového parku dopravní policie.
Nákup knihy
Století dopravní policie, Leoš Tržil
- Jazyk
- Rok vydání
- 2021
- product-detail.submit-box.info.binding
- (pevná)
Jakmile se objeví, pošleme e-mail.
Doručení
Platební metody
Nikdo zatím neohodnotil.
- Titul
- Století dopravní policie
- Jazyk
- česky
- Autoři
- Leoš Tržil
- Vydavatel
- Moto Public
- Rok vydání
- 2021
- Vazba
- pevná
- Počet stran
- 170
- ISBN10
- 8090669387
- ISBN13
- 9788090669383
- Série
- Štítky
- Beletrie, Historické téma, Česká literatura, Literatura faktu, Fotografie, Policie, Historie a fakta, Motocykly, motorky, skútry
- Anotace
- Více než stoletou historii dopravní policie na našem území mapuje kniha Marcely Machutové a autorského kolektivu, která vznikla za podpory Služby dopravní policie ČR, pod záštitou Policejního prezidenta České republiky a ve spolupráci s Muzeem Policie ČR. Na stránkách této publikace najdou čtenáři nejenom desítky naprosto unikátních dobových fotografií, ale především erudovaně zpracované kapitoly o vzniku a činnosti dopravní policie od roku 1919 až po současnost. Kniha navíc přináší zajímavý pohled na vývoj automobilové dopravy v Československu a České republice a samotný vývoj technických prostředků a vozového parku dopravní policie.


