Do you want to speak Czech? 1 Text Book
A communicative course of contemporary Czech for English speakers, beginning to intermediate level






A communicative course of contemporary Czech for English speakers, beginning to intermediate level
Kniha "Chcete mluvit česky ( pro ukrajince)" spadá do žánru Jazyky. Autorem je Remediosová Helena. Jedná se o počin nakladatelství "Putz Harry" z roku 2022. Přejeme příjemné čtení.
Ship from Germany. Pracovní učebnice pro děti-cizince mladšího školního věku.
Ship from Germany. Wie neu, ungelesen, leicht beschädigter Schutzumschlag. Kommunikativer Kurs der gegenwärtigen tschechischen Sprache für deutschsprachige Ausländer für Anfänger und leicht bis mittel Fortgeschrittene
Učebník je určen pro rusky mluvící cizince, kteří pokračují ve studiu českého jazyka, a také pro ty, kteří ovládli jazykovou úroveň A1 a A2. Je pokračováním učebnice "Chcete mluvit česky?" jako její druhé části. Obě části tvoří jednotný kurz českého jazyka. Učebník pomůže osvojit úroveň B1 a B2 a získat základy pro dosažení úrovně C1.
Pracovní sešit k učebnici (komunikativní kurz současné češtiny pro anglicky mluvící na začátečnické a středně pokročilé úrovni)
A communicative course of contemporary Czech for English speakers beginning to intermediate level. Workbook and set of 4CDs are not part of the textbook.
Čeština pro pokročilé, německo-anglická verze.
Pracovní sešit k učebnici představuje komunikativní kurz současné češtiny pro anglicky mluvící studenty na začátečnické a středně pokročilé úrovni. Obsahuje různé cvičení a úkoly zaměřené na rozvoj jazykových dovedností, jako jsou poslech, mluvení, čtení a psaní. Studenti se seznámí s každodenními situacemi a tématy, které jim pomohou lépe porozumět českému jazyku a kultuře. Cvičení jsou navržena tak, aby podporovala aktivní používání jazyka a rozvíjela sebedůvěru při komunikaci. Pracovní sešit je ideálním doplňkem k učebnici a pomáhá studentům upevnit znalosti a dovednosti získané během výuky.