Součástí slovníku je kompletní přehled německé gramatiky (tvarosloví).
Jürgen Ostmeyer Knihy






Monografie českého výtvarníka Roberta Piesena vyplňuje jednu z mnoha mezer v dějinách českého výtvarného umění. Piesen je v ní představen čtyřmi kunsthistorickými studiemi, čtyřmi odlišnými i vzájemně se prolínajícími pohledy na jeho tvorbu. Obdržela cenu Nejkrásnější kniha roku 2001 v kategorii uměleckých publikací.
Česko-německý a německo-český slovník
Část německo-česká
Prag. Die Stadt der Kirchen
- 125 stránek
- 5 hodin čtení
Česko-německý a německo-český oboustranný slovník
- 727 stránek
- 26 hodin čtení
Česko-německý a německo český slovník
- 907 stránek
- 32 hodin čtení
Povídání o pejskovi a kočičce
Jak spolu hospodařili a ještě o všelijakých jiných věcech
- 118 stránek
- 5 hodin čtení
Jak spolu hospodařili a ještě o všelijakých jiných věcech. Veselá vyprávění o dvou nerozlučných kamarádech, která potěšila již několik generací čtenářů. Povídání o tom, jak pejsek a kočička myli podlahu, jak pekli dort nebo o tom, jak si pejsek roztrhl kalhoty a kočička mu je zašila dešťovkou, si čítávali už prarodiče dnešních dětí. Autorův laskavý humor, kterým si bere na mušku drobné dětské nectnosti, jeho vcítění do dětského myšlení a krásný vroucný jazyk tvoří tuto milou knížku nesmrtelnou.... celý text
Jan Saudek. Theater des Lebens
- 123 stránek
- 5 hodin čtení
Staré židovské hřbitovy Čech a Moravy
- 173 stránek
- 7 hodin čtení
Publikace dokumentuje současný stav židovských hřbitovů na území České republiky.
Käfer
- 191 stránek
- 7 hodin čtení
Mach a Šebestová za školou
- 129 stránek
- 5 hodin čtení
Příběhy dvou školáků, žáků 3.B, kteří získali kouzelné telefonní sluchátko. Knížka navazuje na výbor Mach a Šebestová ve škole. Mach a Šebestová naučí Jonatána a Micku vzornému chování, vysvobodí Jonatána z otroctví, ovládnou přírodní zákony, pomohou vypátrat zloděje vzácných želv, uletí jim malý Petříček, zachrání sluchátko a s ním i celou školu před Horáčkem a Pažoutem a vyrvou pana Balouna ze spárů únosců.
Der Kosmos-Tierführer
- 389 stránek
- 14 hodin čtení
Welt der Kakteen und anderer Sukkulenten in Farbe
- 352 stránek
- 13 hodin čtení
Prag. Bildführer
- 245 stránek
- 9 hodin čtení
Minerale
- 223 stránek
- 8 hodin čtení
Kurze Geschichte der Böhmischen Länder
- 104 stránek
- 4 hodiny čtení
Známý český historik a popularizátor historie vybral a poutavě napsal nejzajímavější příběhy z české historie od nejstarších dob po současnost. Kniha určená zahraničním turistům a studentům.
Kurze Geschichte der böhmischen Länder bis zum Jahr 2004
- 94 stránek
- 4 hodiny čtení
Pflanzen in Wald und Flur
- 223 stránek
- 8 hodin čtení
Das Hundemärchen und zwei andere
- 69 stránek
- 3 hodiny čtení
Delacroix und die romantische Zeichnung
- 192 stránek
- 7 hodin čtení
























