Zdenka Talpová Pořadí knih (chronologicky)






Vaříme chutně a rychle
- 80 stránek
- 3 hodiny čtení
Také nevíte, co zase dnes uvařit? Hlavně aby to bylo rychle a pořád dokola se to neopakovalo. Něco dobrého a zdravého, navíc pestrá strava – to by vám přišlo vhod! Proto je tu tato kuchařka. Přináší recepty na jednoduché pokrmy, které nevyžadují dlouhou a složitou přípravu. Suroviny na jejich přípravu budete mít mnohdy jednoduše po ruce. Nabídka je velká, vybírat můžete z receptů na předkrmy, polévky, hlavní chody masové i bezmasé, oblíbené pokrmy z luštěnin a obilovin, ale také jednoduché moučníky, jejichž přípravu zvládne skutečně každý.
Nestihli jste nakoupit? Nezoufejte! Tato kuchařka vychází přesně z tohoto scénáře. Najdete zde recepty na jednoduché pokrmy, které nevyžadují dlouhou a složitou přípravu a suroviny budete mít mnohdy jednoduše po ruce z běžných domácích zásob
Rychlé večeře
- 80 stránek
- 3 hodiny čtení
.Hotovo za 30 minut. Nová ediční řada od českých autorů. Nové, pestré recepty z tradičních a běžně dostupných surovin. Rady, postupy, fotografie. Vaříme nápaditě a chutně.
Halí, belí, koně v zelí. Říkanky pro děti
- 24 stránek
- 1 hodina čtení
Skákal pes přes oves
- 30 stránek
- 2 hodiny čtení






