Knihobot

Nancy Fisher

    Hra so smrťou
    Jed večnej mladosti
    Africa Adorned
    Hra se smrtí
    Životně důležité orgány
    Jed věčného mládí
    • Robin Kennedyová je krásná novinářka, pověstná tím, že dokáže získávat odpovědi - a má spoustu otázek pro záhadného mladého podnikatele jménem Morgan Hudson. Po létech neúspěchů začal Hudsonův baseballový tým vyhrávat všechny zápasy a každý chce vědět, co se za tím úžasným vzestupem skrývá. Dr. Adam Salt, podezíravý vůči Hudsonovým metodám, by rád věděl, neskrývá-li se za neuvěřitelnými výkony týmu jakási nová, nezjistitelná droga. Když však hráči náhle začnou podléhat bizarním, nezvladatelným záchvatům zuřivosti a samotářský majitel tréninkového centra je záhadně zavražděn, musí Robin s Adamem společně vypátrat mazaného vraha i jeho motiv. Jejich napínavý závod s časem možná odhalí medicínský zázrak, schopný změnit obyčejné lidi v supermany... anebo nadělat z bezbranných obětí mrtvoly. "Nancy Fisherová je v patách za Robinem Cookem a jestli si nedá pozor, nechá do daleko za sebou..." Stuart Woods

      Hra se smrtí2000
      3,8
    • Životně důležité orgány

      • 352 stránek
      • 13 hodin čtení

      Román Nancy Fisherové můžeme číst nejen se zatajeným dechem, ale i s vědomím, že jde o problémy příštího století. Od února 1997 víme, že jedna zdravá skotská ovce upozornila svět na to, že klonování člověka je realitou dneška. A tak dříve než prezident USA Clinton, dříve než vlády světových velmocí, je to spisovatelka, kdo klade otázky a zamýšlí se nad etikou a možnými dopady lidských zásahů do tak hluboké podstaty života. Její kniha nám dává neocenitelnou možnost připojit se k ní a zvážit důsledky vědeckého a technického pokroku, který by se mohl dostat na scestí.

      Životně důležité orgány1998
      3,8
    • Jed věčného mládí

      • 381 stránek
      • 14 hodin čtení

      Doktorka Kate se s nadšením připojuje k týmu,který uvádí na trh převratný lék Genelife - produkt který obnovuje mladistvý vzhled a vitalitu.proč stárnout,když je tak jednoduché zůstat mladý?Zanedlouho však sama zjistí,že lék ,který sama také užívá má děsivé vedlejší účinky,horší ,než je jen projev stárnutí.Kate riskuje život aby zjistila pravdu o zázračném léku ,tak zvaném daru mládí,který zprvu svádí a potom ničí.

      Jed věčného mládí1997
      4,4
    • Africa Adorned

      • 312 stránek
      • 11 hodin čtení

      This book is now a classic study of the huge diversity of adornment in Africa. It is a work of great beauty and an invaluable contribution to a field of study popular in all parts of the world. In more than 400 colour photographs Angela Fisher's book explores the body adornment, modification and the jewellery from many different African cultures. Worn by both men and women, African jewellery has both material and symbolic value and Fisher looks at both the jewellery itself and the meanings behind it. Travelling throughout Africa while creating this book, Angela Fisher lived among people of diverse cultures, from the Zulu of Southern Africa to the Lobi of the Ivory Coast and the Berbers of the desert, studying and photographing what they wear and the significance they attach to the objects and decorative forms in their daily lives. The result is an extraordinary and unique book.

      Africa Adorned1984
      5,0