Knihobot

Jamie Littler

    Tento autor se specializuje na psaní a ilustrování, často se zaměřuje na divoká zvířata a tajemné události. Jeho styl je hravý a imaginativní, často využívá kombinaci tradičních a digitálních technik k oživení svých příběhů. Jeho díla jsou ceněna pro svou vizuální bohatost a nápaditost.

    Frostheart : Escape from Aurora
    Frostheart : Rise of the world eater
    Rise of the World Eater
    Die Legende von Frostherz 2. Flucht aus Aurora
    Fredy. Největší strašpytel bojuje s pirátem
    Jim Sekáč - syn pana Zubatého
    • 2017

      Fredy je pěkný strašpytel! Není se čemu divit. Mezi jeho předky patří Anička Úzkostná i Norman Nervák! Teď ale není čas na žádné strachování! Alan má totiž další zlotřilý zloplán. Tentokrát si umanul, že se stane nelítostným pirátem. V pirátské lodi, kterou si objednal přes internet i s papouškem a páskou přes oko, se vydává na plavbu na ostrov pokladů. Navíc si chce vyrobit tu největší dělovou kouli na světě a vystřelit ji z toho největšího kanonu na světě a celý svět s ní potopit! Naštěstí je tu Fredy, jako černý pasažér, aby ho zastavil! Kniha je určena dětem od 7 let. Ilustrace Jamie Littler.

      Fredy. Největší strašpytel bojuje s pirátem
    • 2017

      Jim Sekáč - syn pana Zubatého

      • 200 stránek
      • 7 hodin čtení
      4,0(3)Ohodnotit

      Kdo by to byl řekl, že se z nudného účetního může vyklubat… SMRŤÁK! Skrývá Jimův táta děsivé tajemství? Jim Čeřík nutně potřebuje Turboběžku! Nejenže je extrarychlá a superhustá, ale hlavně – právě na ní začala jezdit do školy úžasná Fiona. Jestli si ji nepořídí co nejdřív, hrozí, že Fiona zmizí turborychlostí z jeho života. A tak Jim s kamarádem Willem vymyslí plán, jak Turboběžku získat. Stačí se jen nenápadně vplížit do kanceláře Jimova táty. To bude hračka, vždyť pan Čeřík je jen nudný účetní. Nebo není?

      Jim Sekáč - syn pana Zubatého