Knihobot

Daniela Zbytovská

    23. duben 1963
    Daniela Zbytovská
    Zápisky z cest
    Jak na příšery
    Pejskové : pohádky divadla MALÉhRY
    Pohádky a MALÉhRY
    • Pohádky a MALÉhRY

      • 180 stránek
      • 7 hodin čtení
      5,0(2)Ohodnotit

      Žijí mezi námi. Čarodějnice, strašidla, hastrmani i podivné okřídlené bytosti. Žijí v našich domácnostech, v šuplících sekretářů, kredenců a skříní. Stačí jen otevřít dveře od domu, nebo dvířka skříňky a jsou tu! Anebo jednoduše otevřete naši pohádkovou knížku. „Pohádky a MALÉhRY“ to je deset veselých pohádek, plných podivných pohádkových bytostí, spousta barevných obrázků a taky malé kartonové divadlo s loutkami, se kterými si každý může zahrát vlastní divadelní představení. Znáte Můvu, kredencové strašidlo, pohádkového dědečka, co vám splní za kousek chleba přání, čerty, co chodí do školy, nebo Emila- lesní strašidlo, které se bálo strašit? Ne? Tak si o nich něco přečtěte v naší pohádkové knížce.” Součástí kreativního balení je také: Kartónové divadlo (leporelo) + sada 32 loutek a kulis k vystřižení

      Pohádky a MALÉhRY
    • Veselé příběhy pro pobavení nejen dětí, ale i jejich rodičů a především všech, kteří mají rádi pejsky a nezapomněli jaké to bylo být dětmi. Pohádky pro ty, kteří touží být někým jiným, aby odtušili, že být sám sebou je už dostatečný dar. Koneckonců každý máme své starosti, ať už jsme dítětem, dospělým, pejskem nebo stromem.. Uvnitř knihy najdete také: 1. Rozkládácí trojstránku, kterou si můžete sami dokreslit a vybarvit! Hledejte a pátrejte kdo je kdo!? 2. Pejskový speciál! Informace o psích rasách, které jste určitě nevěděli! 3. Listujte stránkami a zakoukejte se do krátkého animovaného filmu “Proměna!”

      Pejskové : pohádky divadla MALÉhRY
    • Jak na příšery

      • 120 stránek
      • 5 hodin čtení
      4,0(1)Ohodnotit

      Komediálně laděné pohádky reflektují problémy dnešních dětí, jakými jsou soupeřivost nebo nechuť přijmout někoho, kdo je jiný. Být jiný, nemusí nutně znamenat, být špatný. Možná, že všichni ti čerti, hastrmani, čarodějnice, nebo strašidla dokáží krásné věci, když je někdo dokáže mít rád! Potkali jste už někdy čerta, co vozí děti na ocase do školy, nebo hastrmana, který je vedoucím plaveckého oddílu, či třeba strašidlo, co by túze chtělo chodit do školy? Ne? To je zvláštní! V naší knize je takových "příšer" hned několik! A třeba to ve skutečnosti nejsou ani příšery! Záleží jen na nás, jestli v nich umíme probudit dobro! V každém z nás ho alespoň kousíček je! Pohádky divadla MALÉhRY Daniely Zbytovské, Barbory Seidlové a Nikoly Zbytovské

      Jak na příšery
    • Zápisky z cest

      • 133 stránek
      • 5 hodin čtení
      3,5(3)Ohodnotit

      Zápisky z cest – to jsou vlastně příhody a postřehy tří hereček na cestách doplněné autentickými amatérskými fotografiemi z dob, kdy se fotilo na digitální fotoaparát až po fotky ze současných mobilních telefonů. Jak je tomu v našem nakladatelství zvykem, zakládáme si na hraní a dobřevíme, že i dospělí si chtějí hrát, a tak v knize naleznete stránky pro vaše osobní zápisky, stránku s vonným tiskem (když stránku pohladíš, rozvoní se) a taky pár receptů ze zemí o kterých je řeč. ***** Zápisky z Itálie, Portugalska, Kréty, Francie a Velké Británie Británie jsou oddychovým čtením nejen pro ty kdo rádi cestují. Jsou pro všechny, kdo si rádi posedí se zábavnou knížkou u šálku dobré kávy.

      Zápisky z cest