Knihobot

Angelo Mojetta

    Angelo Renato Mojetta je předním autorem v oblasti mořské biologie. Jeho rozsáhlé publikace a články v prestižních italských časopisech prozkoumávají fascinující svět podmořského života. Mojetta se zaměřuje na detailní pozorování a popularizaci krás a tajemství mořských i sladkovodních ekosystémů. Jeho práce jsou ceněny pro svou hloubku i srozumitelnost pro čtenáře se zájmem o přírodu.

    Maldives. An Underwater Paradise
    Sharks
    Mar Rosso. Paradiso sommerso
    Maps of the World's Oceans
    Středozemní moře : průvodce podmořským světem
    Atlas moří a oceánů
    • Atlas moří a oceánů

      • 188 stránek
      • 7 hodin čtení

      Před vámi leží v jediném svazku s rozkládacími listy největší kniha o mořích a oceánech, jaká kdy byla vydána! Toto dílo vám umožní prozkoumat moře, oceány a jejich hlubiny, budete cestovat mezi proudy a vlnami, prohlédnete si rozmanitá pobřeží, abyste se nakonec ponořili mezi faunu a flóru podmořských hlubin a sestoupili až do nejvzdálenějších oceánských zákoutí, kde je život vzácnější a bere na sebe podivuhodné podoby. Objevíte fotografie obrovských mořských plošin, zaledněných pobřeží, potopených luk, ale také obrázky podmořských lesů, sopek, oceánských hřbetů... Před vámi se budou postupně odvíjet působivé obrazy Velkého bariérového útesu, vodních zahrad, života kytovců (velryb a delfínů), medúz nebo svítících živočichů žijících v největších hloubkách. Od Atlantského oceánu po oceán Tichý, od Severního ledového oceánu po Antarktidu urazíte dvacet tisíc mil po moři i pod mořem. Okouzlující barevné představení vyprávěné odborníkem.

      Atlas moří a oceánů
    • Publikace seznamuje se životem ve Středozemním moři. Je určena především potápěčům, ale také všem milovníkům podmořského světa. Tato příručka odhaluje krásy a poklady Středozemního moře, které jsou běžnému návštěvníku skryty. Předkládá vědecká vysvětlení srozumitelným způsobem a je doplněna nádhernými, barevnými, velmi živými fotografiemi a podrobnými ilustracemi a grafy. Nevěnuje se pouze rostlinám a živočichům Středozemního moře, ale také historii a vývoji Středomoří. Součástí textu jsou barevné kresby živočichů (bezobratlí, ryby, paryby) Středozemního moře.

      Středozemní moře : průvodce podmořským světem
    • Maps of the World's Oceans

      • 136 stránek
      • 5 hodin čtení
      3,4(11)Ohodnotit

      This lavishly illustrated, fact-filled atlas-a follow-up to Maps of the World- allows children to discover the fascinating and mysterious world below sea level.

      Maps of the World's Oceans
    • Das Rote Meer, die Malediven, Malaysia und die Karibik sind berühmt für die Schönheit ihrer Tauchreviere, deren klare, warme Gewässer die farbenprächtigste und formenreichste Tier- und Pflanzenwelt hervorgebracht haben. Die Unterwasserwelt der vier Regionen mit ihrer Entstehung, den ökologischen Besonderheiten und Lebensformen der einzelnen Tiefenstufen wird in spektakulären Bildern illustriert - ergänzt durch Farbtafeln der vorkommenden Arten sowie informative Grafiken. Das Ergebnis ist ein umfassender Überblick der faszinierendsten Rifflandschaften der Erde.

      Wunderwelt Riff