Knihobot

Marek Veverka

    13 děsivých těstovin
    13 děsivých těstovin - druhý chod
    Střípky z Ráje II - sborník literárních prací
    13 děsivých těstovin - Třetí chod
    • 13 děsivých těstovin - Třetí chod

      • 214 stránek
      • 8 hodin čtení
      4,7(3)Ohodnotit

      Třetí díl trilogie je právě k dispozici. Stejně jako předchozí díly se i nyní můžete těšit na výběr těch nejlepších zahraničních i Československých povídek. Na knize pracovali přední Čeští a Slovenští creepypasteři.

      13 děsivých těstovin - Třetí chod
    • Sborník literárních prací Střípky z Ráje II je výsledkem druhého ročníku literární soutěže Střípky z Ráje, kterou pořádala Městská knihovna Antonína Marka Turnov a Tiskárna Apromotion Turnov. Publikace obsahuje díla od osmi autorů; čtyři prozaické texty a čtyři poezijní soubory.

      Střípky z Ráje II - sborník literárních prací
    • Máte rádi italskou kuchyni? To vám přeji, ale tyhle chutě vám my neuspokojíme. Tady se totiž vaří úplně jiné těstoviny... Ty děsivé... Rád bych napsal, že mě nápad na sbírku světových creepypast, neboli internetem šířených "mestských legend", doslova posedl jedné bouřlivé noci, kdy se kolem mého usínajícího těla začaly nekonečně kroutit hrozivé stíny. Odpověď je však poněkud jednodušší. Již nějakou dobu se pohybuji právě ve světě těchto pravdivě se tvářících "kyberhistorek" a překvapilo mě, že neexistuje žádná ucelená publikace, jež by se touto problematikou zabývala, respektive podobné příběhy sdružovala v rámci tematické sbírky. Proto jsem se asi před dvěma lety rozhodl takovou knihu sestavit sám a vybrat třináct více či méně známých světových creepypast a doplnit je o stejný počet českých.

      13 děsivých těstovin - druhý chod
    • 13 děsivých těstovin

      • 198 stránek
      • 7 hodin čtení
      4,1(31)Ohodnotit

      Kniha 13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN přináší třináct více či méně známých světových creepypast, doplněných o stejný počet českých. Mezi tuzemskými se můžete těšit na známá jména tohoto žánru - Catamurloc, Eyeless Jackie, Creepy Pasťák, Creepypasta Original CZ, Wizzory, Birke a mnoho dalších. Tak co, už dáváte vařit vodu?

      13 děsivých těstovin