Knihobot

Mick Reid

    Zachraňte kolii!
    Luckys Geheimnis
    Uličnice Dotty
    Alarmstufe Rot
    Trick or treat?
    • Trick or treat?

      • 128 stránek
      • 5 hodin čtení
      4,0(6)Ohodnotit

      The forty-first title in this hugely appealing series set in busy King Street Kennels. Comprising boarding kennels, a training school, and a rescue centre for stray and mistreated dogs, the Kennels provides the perfect venue for doggy adventures and misadventures of all kinds. Here, the owners` children - Neil, Emily and Sarah Parker - rescue and care for a whole host of adorable dogs. In this spooky book, Neil and Emily Parker think that King Street Kennels might be haunted - all sorts of strange things keep happening and their little sister talks of a strange dog called Misty that nobody else can see.

      Trick or treat?
    • Alarmstufe Rot

      • 160 stránek
      • 6 hodin čtení
      4,0(1)Ohodnotit

      Alarmstufe Rot - bk117; G&G Buchvertriebsgesellschaft; Jenny Dale; Paperback; 1998

      Alarmstufe Rot
    • Psi! Velcí, malí, s rodokmenem i bez, klidní i divočejší – Neil a jeho sestry milují všechny! Jednoho také mají, chytrého Sama, a společně pomáhají těm, kteří se octli v tísni. Dětská hlídka zasahuje pohotově, perfektně a včas! Rodiče sourozenců Parkerových vlastní útulek a výchovné středisko pro psy. Celá rodina pejsky zachraňuje a léčí, stará se o ty opuštěné i načas odložené. Tak se k nim dostane dalmatinka Dotty, pes Neilova učitele, přesvědčeného, že má nejzlobivějšího psa na světě. Podaří se Neilovi černobílou uličnici vycvičit? A uspějí v soutěži, kam je Neil přihlásil? Pokud ne, půjde Dotty z učitelova domu! Napínavé příběhy Jenny Daleové o psech a partě dětí (Puppy Patrol) byly zfilmované a pod názvem Dětská hlídka je vysílá Česká televize.

      Uličnice Dotty
    • Překrásná kolie Sky se ocitne v útulku, protože její pán musel do domova důchodců. Osud kolie bude zpečetěn, nenajde-li se nějaké jiné řešení. Neil s Emily vyvinou nesmírné úsilí, aby Sky zachránili. Podaří se jim obměkčit přísnou ředitelku domova důchodců?

      Zachraňte kolii!