Kupuješ přesně tu knihu, která je na fotce
Více o knize
Publikace anglického autora Tonyho Bacona uvádí historii vývoje moderní kytary a představuje více než 850 barevných fotografií a téměř 460 různých typů nástroje - od kytar pro začátečníky až po profesionální hráče. Kniha je doplněna podrobnými informacemi kým a jakým způsobem byly nástroje postaveny, slovníkem, rejstříkem, bibliografií a seznamem vlastníků kytar, kteří dali souhlas k fotografování jejich nástrojů.
Skladem máme celkem knihy Všechno o kytarách (1996).
Nákup knihy
Všechno o kytarách, Tony Bacon, Oldřich Janota, Paul Day
- Jazyk
- Rok vydání
- 1996
- product-detail.submit-box.info.binding
- (pevná),
- Stav knihy
- Dobrá
- Cena
- 519 Kč
Doručení
Platební metody
Tady nám chybí tvá recenze.
- Titul
- Všechno o kytarách
- Jazyk
- česky
- Autoři
- Tony Bacon, Oldřich Janota, Paul Day
- Vydavatel
- Svojtka & Co.
- Rok vydání
- 1996
- Vazba
- pevná
- Počet stran
- 192
- ISBN10
- 8071802204
- ISBN13
- 9788071802204
- Série
- Štítky
- Naučná literatura, Umění & Kultura, Historické téma, Historie, Umění, Hudební tématika, Encyklopedie, Hudba, Přehledy, Kytara, Hudební nástroje
- První vydání
- 1991
- Původní název
- The Ultimage Guitar Book
- Hodnocení
- 4,55 z 5
- Anotace
- Publikace anglického autora Tonyho Bacona uvádí historii vývoje moderní kytary a představuje více než 850 barevných fotografií a téměř 460 různých typů nástroje - od kytar pro začátečníky až po profesionální hráče. Kniha je doplněna podrobnými informacemi kým a jakým způsobem byly nástroje postaveny, slovníkem, rejstříkem, bibliografií a seznamem vlastníků kytar, kteří dali souhlas k fotografování jejich nástrojů.








