Série
Více o knize
Irsko zasáhla hospodářská krize, a tak se v Corku všichni mají co ohánět, aby přežili. Středoškolákovi Ryanovi před pár lety umřela máma a otec to nenese moc dobře – chlastá a vyskytuje se doma spíš nepředvídatelně. Jediným světlým paprskem v Ryanově životě je Karine, vtipná a děsně sexy. A piano. Jenže to fotr věnuje místnímu mafiánovi Jimmymu Phelanovi. Ten to taky nemá jednoduchý – musí se starat o mámu, kterou prvních dvacet let ani neznal. Teď ji teda zná – nejdřív zabije chlapa šutrem s panenkou Marií a pak se rozhodne napravit společnost na vlastní pěst. Mladičká prostitutka Georgie, sousedka Tara, která strká nos (i jiné části těla) kam nemá, i další postavy z Corku, města, co všechny dřív či později semele, vás zaručeně rozbrečí. Často smíchy. Holt člověk dělá, co může, a nezbývá než doufat, že jednou dojde odpuštění.
Skladem máme celkem knihy Nádherná kacířství (2018).
Nákup knihy
Nádherná kacířství, Lisa McInerney, Tereza Marková Vlášková
- Jazyk
- Rok vydání
- 2018
- product-detail.submit-box.info.binding
- (pevná),
- Stav knihy
- Dobrá
- Cena
- 27 Kč
Doručení
Platební metody
Tady nám chybí tvá recenze.
- Titul
- Nádherná kacířství
- Jazyk
- česky
- Vydavatel
- Argo
- Rok vydání
- 2018
- Vazba
- pevná
- ISBN10
- 8025723224
- ISBN13
- 9788025723227
- Série
- Ryan Cusack
- Štítky
- Beletrie, Detektivky & Thriller, Romantika, Detektivky, Humor, Současná literatura, Rodina, Současná romantika, Vraždy, Sociální problémy, Irsko, Young Adult romantika, Irská literatura, Drogy, Důvěra, Chudoba, Vrazi, Vězení, Zločiny, trestné činy, Vina, Puberťáci, Černý humor, Hospodářská krize
- První vydání
- 2015
- Původní název
- The Glorious Heresies
- Hodnocení
- 3,7 z 5
- Anotace
- Irsko zasáhla hospodářská krize, a tak se v Corku všichni mají co ohánět, aby přežili. Středoškolákovi Ryanovi před pár lety umřela máma a otec to nenese moc dobře – chlastá a vyskytuje se doma spíš nepředvídatelně. Jediným světlým paprskem v Ryanově životě je Karine, vtipná a děsně sexy. A piano. Jenže to fotr věnuje místnímu mafiánovi Jimmymu Phelanovi. Ten to taky nemá jednoduchý – musí se starat o mámu, kterou prvních dvacet let ani neznal. Teď ji teda zná – nejdřív zabije chlapa šutrem s panenkou Marií a pak se rozhodne napravit společnost na vlastní pěst. Mladičká prostitutka Georgie, sousedka Tara, která strká nos (i jiné části těla) kam nemá, i další postavy z Corku, města, co všechny dřív či později semele, vás zaručeně rozbrečí. Často smíchy. Holt člověk dělá, co může, a nezbývá než doufat, že jednou dojde odpuštění.


