Miláček čtenářů je právě vyprodaný
Více o knize
Podtitul: Román z průkopnického života Další svazek z Baťova literárního odkazu nás poprvé uvádí do baťovského podnikání v Brazílii. Děj románu se začíná odvíjet ve Zlíně za 2. republiky. Baťovi Mladí muži absolvují složitou 200-denní cestu přes Francii do Brazílie. Hlavní hrdina Jarka Rotal s rodinou cestuje ve druhé půli roku 1940 do Indiany, kam přijíždí i šéf s rodinou a s plány kolonizace ve státě Mato Grosso. Práci komplikuje problém černých listin. Plán města v pralese, úvahy o vystěhovalectví v dějinách. Po prvních neúspěších výstavba prvního „města v pralese“..
Nákup knihy
Nové knížectví, Jan Antonín Baťa
- Jazyk
- Rok vydání
- 2014
- product-detail.submit-box.info.binding
- (pevná)
Jakmile se objeví, pošleme e-mail.
Doručení
Platební metody
Tady nám chybí tvá recenze.
- Titul
- Nové knížectví
- Jazyk
- česky
- Autoři
- Jan Antonín Baťa
- Vydavatel
- Marek Belza
- Rok vydání
- 2014
- Vazba
- pevná
- ISBN10
- 8087116313
- ISBN13
- 9788087116319
- Série
- Štítky
- Naučná literatura, Společenské vědy, Skutečné příběhy, Životopisy, Seberozvoj, Politologie & Politika, Česká literatura, Autobiografie & Memoáry, Politika, Osobnosti, Podnikání
- Hodnocení
- 5 z 5
- Anotace
- Podtitul: Román z průkopnického života Další svazek z Baťova literárního odkazu nás poprvé uvádí do baťovského podnikání v Brazílii. Děj románu se začíná odvíjet ve Zlíně za 2. republiky. Baťovi Mladí muži absolvují složitou 200-denní cestu přes Francii do Brazílie. Hlavní hrdina Jarka Rotal s rodinou cestuje ve druhé půli roku 1940 do Indiany, kam přijíždí i šéf s rodinou a s plány kolonizace ve státě Mato Grosso. Práci komplikuje problém černých listin. Plán města v pralese, úvahy o vystěhovalectví v dějinách. Po prvních neúspěších výstavba prvního „města v pralese“..


