Série
Parametry
- 432 stránek
- 16 hodin čtení
Více o knize
Festival ústřic je na ostrově Heimö, největším kusu země v souostroví Doggerland ležícím mezi Velkou Británií a Skandinávií, vždy velká událost. Když se však inspektorka Karen Eikenová Hornbyová ráno po slavnosti probudí s ohromnou kocovinou, a navíc leží v hotelové posteli vedle svého šéfa, nemá radost ani z jednoho. Ke všemu její kolegové najdou to ráno zavražděnou ženu, která není jen tak někdo – brutálně ubitá oběť je šéfova bývalá manželka. Vyšetřování případu se notně komplikuje. Navíc se zdá, že svou roli možná sehrály i staré záležitosti až ze 70. let, kdy se na ostrov přistěhovalo několik rodin, které na jednom statku na samotě založily malou komunitu... Krimi román z fiktivního skandinávského souostroví se svéráznou policejní inspektorkou v hlavní roli.
Nákup knihy
Velká chyba, Maria Adolfsson
- Jazyk
- Rok vydání
- 2019
- product-detail.submit-box.info.binding
- (pevná)
Doručení
Platební metody
Tady nám chybí tvá recenze.
- Titul
- Velká chyba
- Jazyk
- česky
- Autoři
- Maria Adolfsson
- Vydavatel
- Argo
- Rok vydání
- 2019
- Vazba
- pevná
- Počet stran
- 432
- ISBN10
- 8025727289
- ISBN13
- 9788025727287
- Série
- Doggerland
- Štítky
- Beletrie, Detektivky & Thriller, Thrillery, Dárky pro dědu, Severská literatura, Švédsko, Severské krimi, Švédská literatura, Ostrovy, Švédské detektivky, Pátrání v minulosti
- První vydání
- 2018
- Původní název
- Felsteg
- Hodnocení
- 3,85 z 5
- Anotace
- Festival ústřic je na ostrově Heimö, největším kusu země v souostroví Doggerland ležícím mezi Velkou Británií a Skandinávií, vždy velká událost. Když se však inspektorka Karen Eikenová Hornbyová ráno po slavnosti probudí s ohromnou kocovinou, a navíc leží v hotelové posteli vedle svého šéfa, nemá radost ani z jednoho. Ke všemu její kolegové najdou to ráno zavražděnou ženu, která není jen tak někdo – brutálně ubitá oběť je šéfova bývalá manželka. Vyšetřování případu se notně komplikuje. Navíc se zdá, že svou roli možná sehrály i staré záležitosti až ze 70. let, kdy se na ostrov přistěhovalo několik rodin, které na jednom statku na samotě založily malou komunitu... Krimi román z fiktivního skandinávského souostroví se svéráznou policejní inspektorkou v hlavní roli.




