Miláček čtenářů je právě vyprodaný
Parametry
- 130 stránek
- 5 hodin čtení
Více o knize
Průvodce po osudech vymírajících jazyků a mizejících národů všech obydlených kontinentů. Společně s autorem navštívíme severní Austrálii, Etiopii, Gotland, Jordánsko, trojmezí Brazílie, Guyany a Venezuely i další úchvatná teritoria naší planety. Planety, které hrozí, že v dohledné době přijde o své bohaté kulturní dědictví a oněmí. Kniha je určena čtenářům se zájmem o dějiny a kulturu tradičních společností. Některé z nich do dnešních dnů vzdorují moderní civilizaci západního střihu a v řadě ohledů pokračují v životě svých předků, včetně používání původních jazyků.
Nákup knihy
Němá planeta: zpráva o našem umlkajícím světě, Miroslav Černý
- Jazyk
- Rok vydání
- 2022
- product-detail.submit-box.info.binding
- (měkká)
Jakmile se objeví, pošleme e-mail.
Doručení
Platební metody
Tady nám chybí tvá recenze.
- Titul
- Němá planeta: zpráva o našem umlkajícím světě
- Jazyk
- česky
- Autoři
- Miroslav Černý
- Vydavatel
- Togga
- Rok vydání
- 2022
- Vazba
- měkká
- Počet stran
- 130
- ISBN10
- 8074762203
- ISBN13
- 9788074762208
- Série
- Štítky
- Naučná literatura, Společenské vědy, Mapy & Cestování, Skutečné příběhy, Cestopisy, Jazyky, Dárky pro ženy, Lingvistika
- Hodnocení
- 3 z 5
- Anotace
- Průvodce po osudech vymírajících jazyků a mizejících národů všech obydlených kontinentů. Společně s autorem navštívíme severní Austrálii, Etiopii, Gotland, Jordánsko, trojmezí Brazílie, Guyany a Venezuely i další úchvatná teritoria naší planety. Planety, které hrozí, že v dohledné době přijde o své bohaté kulturní dědictví a oněmí. Kniha je určena čtenářům se zájmem o dějiny a kulturu tradičních společností. Některé z nich do dnešních dnů vzdorují moderní civilizaci západního střihu a v řadě ohledů pokračují v životě svých předků, včetně používání původních jazyků.


