Knihobot

Sága o Kreténech

Tato série se noří do hlubin lidské povahy a zkoumá univerzální, byť často nepříjemné, aspekty chování. S nekompromisním humorem a ostrou ironií odhaluje, jak snadno se lidé mohou dopracovat k sebeklamu a aroganci. Je to poutavé a provokativní čtení, které nutí k zamyšlení nad vlastními nedostatky.

Spiknutí kokotů
Kokoti jsou věční
Dost bylo kokotů!

Doporučené pořadí čtení

  1. 1

    Dost bylo kokotů!

    Kniha, která vám objasní mnohé záhady společnosti

    3,3(326)Ohodnotit

    Kokotismus - postihuje podstatnou část populace - a přitom většina kokotů ani v nejmenším netuší, že jsou kokoty! Kniha, která vám objasní mnohé záhady společnosti.

    Dost bylo kokotů!
  2. 2

    Kokoti jsou věční

    Kde je najít? Jak se jich zbavit? Druhá kniha výzkumu kokotismu

    • 175 stránek
    • 7 hodin čtení
    3,3(129)Ohodnotit

    MUDr. X. Crement pokračuje ve svém boji proti plíživému kokotismu. V této knize, třetí v pořadí, přichází se svým největším odhalením: vlnu kokotismu v tomto století lze považovat za součást tajného mezinárodního spiknutí! Vědci dosud věřili, že za problémy lidstva může bída, nevědomost....Ale mýlili se. Tyto problémy jsou dílem všudypřítomných kokotů: v médiích, ve vládě, ve školství i v církvích, kteří pod heslem ''Kokoti všech zemí, spojte se!'' zamořili naši planetu.

    Kokoti jsou věční
  3. 3

    Spiknutí kokotů

    Je vůbec šance je zastavit? Třetí část kokotí trilogie

    3,5(75)Ohodnotit

    MUDr. X. Crement pokračuje ve svém boji proti plíživému kokotismu. V této knize, třetí v pořadí, přichází se svým největším odhalením: vlnu kokotismu v tomto století lze považovat za součást tajného mezinárodního spiknutí! Vědci dosud věřili, že za problémy lidstva může bída, nevědomost....Ale mýlili se. Tyto problémy jsou dílem všudypřítomných kokotů: v médiích, ve vládě, ve školství i v církvích, kteří pod heslem Kokoti všech zemí, spojte se! zamořili naši planetu.

    Spiknutí kokotů