Knihobot

Život a doba Ježíše

Tato série se ponoří do života a doby Ježíše Krista. Prostřednictvím fascinujícího pohledu, inspirovaného nekonvenčními metodami, odhaluje jeho učení a jeho vliv na tehdejší svět. Čtenáři se setkají s hlubokými duchovními vhledy a podrobným zobrazením historického kontextu. Je to cesta k pochopení jedné z nejvýznamnějších postav historie.

Kráčeli s Ježíšem
Jesus and the Essenes

Doporučené pořadí čtení

  1. Jesus and the Essenes

    • 269 stránek
    • 10 hodin čtení

    When a regression therapist discovers that one of her clients lived a previous life as an Essene at the time of Jesus, it marks the beginning of a new revelation of His life and works.

    Jesus and the Essenes1
    4,5
  2. Dolores Cannon je terapeutka zabývající se regresemi do minulých životů, která se při práci se svými klienty pravidelně setkává s historickými postavami a situacemi. V knize Kráčeli s Ježíšem líčí, jak se dvě její klientky v předchozích životech setkaly s Ježíšem během jeho misie v Palestině. Obsah knihy je hluboce dojemný, přináší hmatatelný pocit Ježíšovy přítomnosti a vlivu, a také živě líčí jeho činnosti, cesty, uzdravování a osobní rozhovory. Toto jsou informace, které v Bibli nenajdete. Kniha popisuje události z jeruzalémského chrámu, návštěvy domovů a kolonií malomocných, politické intriky vedoucí k ukřižování, a také osobní pocity těch, kteří se s ním setkali. Je to pohled zasvěceného člověka přímo z Ježíšovy doby, bohatý na škálu pocitů, s hlubokým skrytým významem a podávající představu o tom, jak se věci skutečně měly. Kráčeli s Ježíšem doplňuje bohaté znalosti podané v knize Ježíš a eséni, jedné z nejprodávanějších knih na Gateway. Obě knihy přinášejí hluboký prožitek síly lásky, kterou Ježíš v sobě nosil. Nemusíte být křesťanem, abyste jej ocenili a oblíbili si jej jako živoucího, obětavého člověka, usilujícího v neklidných časech o probuzení a změnu. Dolores Cannon svým výzkumem „dávných vzpomínek“ dodává s ohromujícím a hlubokým realismem nový rozměr našemu chápání klíčových postav a doby v oné osvícené historické epoše.

    Kráčeli s Ježíšem2
    4,5