Vyprodáno
Více o knize
Ze známé Bodleianovy knihovny v Oxfordu se neustále ztrácejí cenné knihy. Kate Ivoryová je pověřena odhalením zloděje. Zaměstnanci knihovny Kate nedůvěřují, neboť v podezření z krádeží knih se ocitá překvapivé množství lidí. Během svého pátrání naráží Kate stále znovu a znovu na zprávy o vraždě: před rokem byla nalezena zardoušená mladá knihovnice. Může to mít nějakou spojitost s krádežemi knih? Když jeden z účastníků kurzu tvůrčího psaní odevzdá znepokojující rukopisy, v nichž se neznámý pachatel doznává ke strašlivému zločinu, situace se vyhrotí… Přeložil Tomáš Butala.
Nákup knihy
Záhada Bodleyho knihovny: Oxfordské zločiny, Veronica Stallwood
- Jazyk
- Rok vydání
- 2008
- product-detail.submit-box.info.binding
- (pevná)
Jakmile se objeví, pošleme e-mail.
Doručení
Platební metody
Tady nám chybí tvá recenze.
- Titul
- Záhada Bodleyho knihovny: Oxfordské zločiny
- Jazyk
- česky
- Autoři
- Veronica Stallwood
- Vydavatel
- MOBA
- Rok vydání
- 2008
- Vazba
- pevná
- ISBN10
- 8024332930
- ISBN13
- 9788024332932
- Série
- Kate Ivoryová
- Štítky
- Beletrie, Detektivky & Thriller, Detektivky, Napětí, Zábava, Britská literatura, Série, Anglie, Vyšetřování, Zločiny, trestné činy, Krádeže a loupeže, Zmizení, pohřešování, Knihovny, Tvůrčí psaní, Oxford, Nedůvěra
- První vydání
- 1994
- Původní název
- Oxford Exit
- Hodnocení
- 3,15 z 5
- Anotace
- Ze známé Bodleianovy knihovny v Oxfordu se neustále ztrácejí cenné knihy. Kate Ivoryová je pověřena odhalením zloděje. Zaměstnanci knihovny Kate nedůvěřují, neboť v podezření z krádeží knih se ocitá překvapivé množství lidí. Během svého pátrání naráží Kate stále znovu a znovu na zprávy o vraždě: před rokem byla nalezena zardoušená mladá knihovnice. Může to mít nějakou spojitost s krádežemi knih? Když jeden z účastníků kurzu tvůrčího psaní odevzdá znepokojující rukopisy, v nichž se neznámý pachatel doznává ke strašlivému zločinu, situace se vyhrotí… Přeložil Tomáš Butala.


