📦Doručujeme do Balíkovny za 49 Kč!

Práce v Knihobotu

Do oběhu jsme vrátili více než 3 miliony knih, působíme ve čtyřech zemích a jsme e-shopem roku 2021 a 2022. Dokázali jsme to jen díky týmu lidí, kteří každý den pracují na zákaznické spokojenosti, hledají cestu k udržitelnější budoucnosti a dohlíží, aby vše fungovalo jak má.

V čem jsme unikátní?

Re-commerce představuje udržitelný způsob, jak lépe využívat to, co už existuje, – knihy a taky spoustu dalších věcí. Chceme knihám pomáhat žít druhý i třetí život napříč celou Evropou a ukázat tak světu, že re-commerce funguje.

Zákazník je priorita

Že je zákazník na prvním místě tu není prázdná fráze. Vše děláme pro ně. I proto jsme dva roky za sebou Heureka e-shop roku a 99% zákazníků by nás dále doporučilo.

Hledáme zlepšováky

Bereme práci zodpovědně a pořád hledáme nové způsoby jak dělat věci lépe, rychleji a efektivněji. Šikovnější police? Výplň do balíčků ze starých krabic? Zjednodušit si práci specializovanou appkou? Každá drobnost se počítá.

Z dělníka provozním

Knihobot je plný příběhů lidí, co se vypracovali a prošli několik pozic napříč provozem i kanclem. Sami si je ostatně můžete přečíst níže.

Otevřené pozice

Líbí se vám, co děláme? Chcete být součástí rozjetého startupu a vytvářet s námi budoucnost re-commerce? Mrkněte se, koho právě teď hledáme.

Backend developer více zde
Chief Marketing Officer více zde
Chief Product Officer více zde
Fullstack developer více zde
Dělník (klasická studentská brigáda)

S kým se v Knihobotu potkáte

Dominik Gazdoš – CEO

Na Knihobotu mě nejvíc baví, že všichni tady berou svoji práci smrtelně vážně. Neulehčujeme si práci na úkor zákazníka a neustále tak rosteme, jako firma i jako lidé

Simon Gabriel – Head of Automatization

Kniha sem, kniha tam. Každý den se staráme o to, aby se vaše oblíbené příběhy snadno dostaly k novým čtenářům, nebo jste stejně tak nacházeli příběhy nové. A tak stále dokola. Re-commerce je naší vášní.

Bára Lípová – Vedoucí zákaznické podpory

V Knihobotu jsem dostala obrovskou důvěru a příležitost. Začala jsem jako brigádnice a dnes mám fulltime job, vlastní oddělení a lepší kolektiv, než jsem si kdy v práci mohla přát. Společně se pro zákaznictvo můžeme doslova přetrhnout a děláme to rádi.

Kateřina Nushartová – HR Manager

Souzním s misí Knihobotu – dát použitým knihám nový život. Věřím, že dokážeme pro tuto myšlenku nadchnout celou Evropu.

David Gazdoš – CTO

Celé IT si děláme na míru in-house. Když se něco rozbije, můžeme si za to pravděpodobně sami, ale taky víme, jak to opravit. Nemusíme také řešit cizí programy ale jen to, co opravdu potřebujeme.

Tereza Komorová – Vedoucí expedice

Cítím, že máme v Knihobotu naprosto ultimátní tým, kde věříme sobě navzájem, věříme ve smysl Knihobotu a můžeme se na sebe spolehnout.

Brigády v provozu

Vracet knihy do oběhu je dřina a někdo to musí odmakat. Během práce si neposedíte. Budete fotit a popisovat knihy, připravovat a balit objednávky a obsluhovat zákazníky. Prostě cokoliv bude potřeba. Některé činnosti jsou monotónní, ale zároveň náročné na pozornost, tak zvažte, zda je to práce, která by vás bavila.

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci na 12-20 hodin týdně. V tuto chvíli nabízíme větší množství volných pozic na pobočce Kolbenova.

  • 12-20 hodin práce týdně
  • 4hodinové směny po-ne 8-12, 12-16, 16-20
  • 140 Kč za hodinu
  • Místo výkonu práce: Praha – Kolbenova nebo Praha – Holešovice

Zájemce o brigádu prosíme o vyplnění formuláře (12-20h týdně):

Z dělníka provozním vedoucím

Anna Fučíková – Office managerka

V Knihobotu jsem začínala jako brigádník v provozu během studií na vysoké. Hned po škole jsem nastoupila jako Vedoucí katalogizace a řídila proces zalistovaní knih. Dnes jsem na pozici Office manažerky. Na mojí práci mě baví, že je každý den jiný, pokaždé se najde nový problém, který je třeba vyřešit, a tak ho s úsměvem řeším.

Richard Cisler – Provozní vedoucí Kolbenova

Na pozici dělníka jsem byl dva měsíce, než jsem se stal provozním. Dneska už vedu celý provoz. V Knihobotu je skvělá možnost realizovat vlastní nápady a věci zlepšovat. Pobavíme se o možnostech, vyzkoušíme je a tím se posuneme, nebo se aspoň něco nového naučíme. Lidé tu nad prací přemýšlí a záleží jim na ní. Proto jsem opravdu rád za příležitost, kterou mi Knihobot poskytl.

Klára Kreuzziegerová – Accountant assistant

Hned po zakladatelích tu jsem nejdéle. Začala jsem jako brigádník a rok a půl na to jsem nastoupila na plný úvazek, jezdila jsem vyzvedávat knížky, řešila objednávky a později jsme s Bárou vedly oddělení zákaznické podpory. Nedávno jsem dostala příležitost se i bez předchozí praxe přesunout na účtárnu. V tom je Knihobot skvělým místem, člověk může růst, může přijít s vlastním projektem, potká u toho super lidi a těší se do práce.

Vojtěch Karaus – Provozní pobočky Holešovice

Původně jsem se v knihobotím skladu chtěl jen odreagovat po zkušenosti z korporátní kanceláře. Brzy jsem ale zjistil, že Knihobot neberu jako práci, ale jako fajn zábavu. Lidem je tu dopřána různorodost, já se dostal od focení knih až k vedoucí pozici, a taky se tu cení iniciativa, Stačí říct, že něco chcete vyzkoušet a další den už to máte na krku.

Michaela Maňkošová – Business Assistant

V Knihobote pracujem už viac než dva roky. Začínala som ako brigádnik a postupne som si prešla takmer všetkými pozíciami v provoze. Tento rok som prešla pod produktové oddelenie a taktiež pomáham riešiť expanziu Knihobotu. Najviac si vážim to, že ak má človek snahu a záujem, Knihobot mu poskytne príležitosť učiť sa nové veci a kariérne rásť aj bez predchádzajúcich skúseností v konkrétnom odvetví.

Chcete se dozvědět více o Knihobotu?

Už se vidíte mezi námi, ale chcete se ještě dozvědět víc o tom, co Knihobot dělá? Tak vzhůru do toho!

Jak to u nás vypadá