info@knihobot.cz
+420 245 007 128

Dukelských hrdinů 359/21, Praha 7 Holešovice
pondělí—pátek 8:00—20:00
Košík
0
logo
antikvární kniha Umělec č. 2/2007, 2007 antikvární kniha Umělec č. 2/2007, 2007 antikvární kniha Umělec č. 2/2007, 2007 antikvární kniha Umělec č. 2/2007, 2007 antikvární kniha Umělec č. 2/2007, 2007 antikvární kniha Umělec č. 2/2007, 2007 antikvární kniha Umělec č. 2/2007, 2007

Umělec č. 2/2007, 2007

 100 Kč  30 Kč

Název: Umělec č. 2/2007
Autor: kolektiv
Nakladatel: Divus
Rok vydání: 2007
Jazyk: česky
Stav: viz foto
Kategorie: Umění / Kultura > Ostatní umění
Kategorie: Vše za 30 Kč
Digitalizovaná tiráž: 2/tiráž / 2007
Umeler
2
UMELEC
REDAKCE/FRANCIE
PRODEJ
ČESKÁ REPUBLIKA
Vydavatel: DIVUS, www.divus.cz
Ivan Mečl, ivan@divus.cz, skype: ivan_mecl
Tel.: (+420) 226 216 080, 777 281 837
Redaktorka: Leonor Nuridsany
leonor.nuridsany@free.fr
Transpress spol. s.r.o. + PNS
V Lužích 818, Prag 4, 140 00
Tel./Fax: (+420) 272 187 169/267 913 899
www.transpress.cz, transpress@transpress.cz
Adresa:
HLAVNÍ REDAKCE
ČESKÁ REPUBLIKA
Umelec France Leonor Nuridsany
52, rue A. Dumas 75011 Paris, Francie
Tel.: +33 614 197 583, +33 1 40 33 69 09
Mail: paris@divus.cz
Kosmas s.r.O.,
Lublaňská 693/34, Praha 2, 120 00
Tel: (+420) 222 518 324, Fax: (+420) 222 510 749
www.kosmas.cz, kosmas@kosmas.cz
ČESKÁ VERZE
REDAKCE/ŠVÝCARSKO
Redaktorka: Lenka Vítková
lenka@divus.cz, skype: vitkovalenka
Tel.: (+420) 226 216 083, 777 773 445
 100 Kč  30 Kč

Kategorie:

Pokračovat ve výběru zboží
Přejít do košíku
Košík
0