Knihobot

Hodnocení knihy

Parametry

  • 443 stránek
  • 16 hodin čtení

Více o knize

Quando Isabelle Swan decide di lasciare l'assolata Phoenix per la fredda e piovosa cittadina di Forks, dove vive suo padre, non immagina certo che la sua vita da teenager conoscerà presto una svolta improvvisa, eccitante e mortalmente pericolosa. Nella nuova scuola sono tutti incuriositi da lei e la trattano con gentilezza, tutti tranne uno - il misterioso e bellissimo Edward Cullen. Edward non dà confidenza a nessuno, frequenta solamente i suoi cugini e fratelli, tutti ugualmente belli e affascinanti. Ma c’è qualcosa in Bella che costringe Edward dapprima a cercare di stare lontano da lei e quindi ad avvicinarla. Tra i due inizia un'amicizia sospettosa che man mano si trasforma in un’attrazione potente, irresistibile. Fino al giorno in cui Edward rivela a Bella di essere un vampiro.

Skladem máme celkem knihy Twilight (2007).

Nákup knihy

Twilight, Stephenie Meyer, L. Fusari

Jazyk
Rok vydání
2007
product-detail.submit-box.info.binding
(měkká),
Stav knihy
Poškozená
Cena
53 Kč

Doručení

Platební metody

3,7
Velmi dobrá
6706242 Hodnocení

Twilight proste. Kniha výborná, určite lepšie ako film. Taká ujetá romantika pre dievčatá. Ale dobre napísaná, zápletky a dej sú dobre spracované.

Kniha se liší od filmu, najdou se v ní shodné momenty :-) Už jsem knihu kdysi četla, takže jsem se ráda k ní teď vrátila.

je to o tom jak slecna vzdycha za upirem co sena slunci trpyti. hlavni hrdinka je hlavne uplne neschopna.

Dcéra má 12 rokov a prečítala celú sériu jedným dychom...

Kniha se mi hodně líbila. Je to velice čtivé, napínavé a vážně skvěle napsané! Nemohla jsem se od toho odtrhnout a četlo se to úplně samo, je mi jasné, že je to spíše čtení pro puberťačky, kteří jsou do upírů díky filmům, seriálům a knihám úplně zblázněné ale dlouho jsem nečetla tak napsanou knihu, od které bych se nemohla odtrhnout.

Kniha, kterou můžu číst zas a znova dokola.

Ikonické, zaslouží si druhou šanci.

Napínavá, krásně čtivá kniha. Ideálni pro letní večery.