Miláček čtenářů je právě vyprodaný
Více o knize
Kalle a jeho detektivní kancelář zdaleka netuší, jak inteligentní a ostražitý je jejich pes Sedmikrásek. Ten se totiž pouští téměř na vlastní pěst do řešení velice zamotaného případu, a aby na sebe tolik neupozorňoval, coby mazaný pes vtáhne do případu i své oblíbence - zahradní trpaslíky.
Nákup knihy
Čtyři a půl kamaráda a bdělí trpaslíci, Joachim-Friedrich Kapp, Ondřej Müller
- Jazyk
- Rok vydání
- 2008
- product-detail.submit-box.info.binding
- (pevná)
Doručení
Platební metody
Tady nám chybí tvá recenze.
- Jazyk
- česky
- Vydavatel
- BB art
- Rok vydání
- 2008
- Vazba
- pevná
- Počet stran
- 156
- ISBN10
- 8073813564
- ISBN13
- 9788073813567
- Série
- Čtyři a půl kamaráda
- Štítky
- Beletrie, Dětská literatura, Dobrodružství, Young Adult, Humor, Německá literatura, Pro děti 8-12 let, Detektivky pro děti, Vtipy & Anekdoty
- První vydání
- 1998
- Původní název
- 4 ½ Freunde und die wachsamen Gartenzwerge
- Hodnocení
- 3,65 z 5
- Anotace
- Kalle a jeho detektivní kancelář zdaleka netuší, jak inteligentní a ostražitý je jejich pes Sedmikrásek. Ten se totiž pouští téměř na vlastní pěst do řešení velice zamotaného případu, a aby na sebe tolik neupozorňoval, coby mazaný pes vtáhne do případu i své oblíbence - zahradní trpaslíky.





