Miláček čtenářů je právě vyprodaný
Více o knize
Svět, který jsme znali, je pryč. Pandemie byla tvrdým budíčkem. Bruno Maçães odhaluje, že jsme žili v iluzi. Nejsme vládci planety a příroda není o nic méně nebezpečná,než tomu bylo kdysi. Je na čase ptát se, kudy dál. Je před námi zápas o naši existenci - nevyhnutelný a nekonečný. A postup vpřed znamená hlubokou proměnu mezinárodních vztahů.
Nákup knihy
Svět změny : civilizace na prahu nové éry, Bruno Maçães, Lukáš Pospíšil
- Jazyk
- Rok vydání
- 2022
- product-detail.submit-box.info.binding
- (měkká)
Doručení
Platební metody
Tady nám chybí tvá recenze.
- Jazyk
- česky
- Autoři
- Bruno Maçães, Lukáš Pospíšil
- Vydavatel
- CMI News s.r.o.
- Rok vydání
- 2022
- Vazba
- měkká
- ISBN10
- 8088499038
- ISBN13
- 9788088499039
- Série
- Štítky
- Naučná literatura, Společenské vědy, Historické téma, Historie, Byznys, Byznys & Management, Politologie & Politika, Filosofická tématika, Filosofie, Politika, Ekonomie, Dárky pro dědu
- První vydání
- 2021
- Původní název
- Geopolitics for the End Time
- Hodnocení
- 3,3 z 5
- Anotace
- Svět, který jsme znali, je pryč. Pandemie byla tvrdým budíčkem. Bruno Maçães odhaluje, že jsme žili v iluzi. Nejsme vládci planety a příroda není o nic méně nebezpečná,než tomu bylo kdysi. Je na čase ptát se, kudy dál. Je před námi zápas o naši existenci - nevyhnutelný a nekonečný. A postup vpřed znamená hlubokou proměnu mezinárodních vztahů.




