Boží četla jsem emily ve dvanácti a je to jedna z nejlepších knížek čtu poslední díl a zatím dobrí. a doporučuju knižku mops jednorožcem četla jsem jí když mi bylo 9-11let, moc skvělá knížní serie.
Kupuješ přesně tu knihu, která je na fotce
Více o knize
První díl bestsellerové série o mořské panně ve verzi pro začínající čtenáře.Emily žije celý život u moře na lodi. Neumí ale plavat! Maminka ji k moři totiž nechce pustit ani na krok. Až ve škole na hodině plavání se Emily poprvé odváží vkročit do vody… a stane se něco moc divného. Moře ji ale pořád láká. Když do něj večer potají vstoupí, zjistí, že se z ní ve vodě stává mořská panna! Je možné, že existuje mořských panen víc?
Skladem máme celkem knihy Emily Vichrná. Nečekaný objev (2022).
Nákup knihy
Emily Vichrná. Nečekaný objev, Liz Kessler
- Jazyk
- Rok vydání
- 2022
- product-detail.submit-box.info.binding
- (pevná),
- Stav knihy
- Poškozená
- Cena
- 85 Kč
Doručení
Platební metody
- Jazyk
- česky
- Autoři
- Liz Kessler
- Vydavatel
- Albatros
- Rok vydání
- 2022
- Vazba
- pevná
- Počet stran
- 64
- ISBN10
- 8000068176
- ISBN13
- 9788000068176
- Série
- Emily Windsnapová
- Štítky
- Beletrie, Dětská literatura, Fantasy, Dobrodružství, Přátelství, Dárky pro mladší školáky, Tajemství, Pro děti 8-12 let, Dívky, Fantasy pro děti, Moře a oceány, Vězení, Trilogie, Mořské panny, Podmořský svět
- První vydání
- 2003
- Původní název
- The Tail of Emily Windsnap
- Hodnocení
- 3,9 z 5
- Anotace
- První díl bestsellerové série o mořské panně ve verzi pro začínající čtenáře.Emily žije celý život u moře na lodi. Neumí ale plavat! Maminka ji k moři totiž nechce pustit ani na krok. Až ve škole na hodině plavání se Emily poprvé odváží vkročit do vody… a stane se něco moc divného. Moře ji ale pořád láká. Když do něj večer potají vstoupí, zjistí, že se z ní ve vodě stává mořská panna! Je možné, že existuje mořských panen víc?










