Více o knize
Autorova kniha Mužství se během několika let stala v mnoha zemích bestsellerem. Byla provázena vlnou zájmu o téma role muže a otce v západní společnosti, jež se stává v mnoha ohledech zženštilou. Známý psycholog tvrdí, že v posledních desetiletích dochází k radikální proměně mužské mentality a že po dlouhém období emancipace ženství v podobě feminismu je třeba věnovat naopak velkou energii na záchranu opravdového mužství ve všech sférách společnosti. V nové verzi knihy autor shrnuje své nejnovější názory a předkládá témata, která jsou podle něj stále více aktuální: hledání „mužské podoby“ smyslu života; jak by měla vypadat opravdová „vášeň pro život“; práce na vytváření „lepšího světa“; co je to „život v plnosti“ a „žít naplno“. Steve Biddulph je australský rodinný terapeut a autor řady světoznámých bestsellerů. V Portálu vyšly jeho knihy Proč jsou šťastné děti šťastné, Tajemství výchovy šťastných dětí, Mužství, Výchova kluků.
Skladem máme celkem knihy Kniha o mužství (2011).
Nákup knihy
Kniha o mužství, Steve Biddulph
- Jazyk
- Rok vydání
- 2011
- product-detail.submit-box.info.binding
- (měkká),
- Stav knihy
- Velmi dobrá
- Cena
- 149 Kč
Doručení
Platební metody
Tady nám chybí tvá recenze.
- Titul
- Kniha o mužství
- Jazyk
- česky
- Autoři
- Steve Biddulph
- Vydavatel
- Portál
- Rok vydání
- 2011
- Vazba
- měkká
- ISBN10
- 8026200128
- ISBN13
- 9788026200123
- Série
- Štítky
- Naučná literatura, Seberozvoj, Psychologická tématika, Rodina, Mateřství & Rodičovství, Společnost, Rodičovství, Gender, Otec, Muži, Hledání smyslu života, Otcové a synové, Otcovství, Mužská sexualita
- První vydání
- 2005
- Původní název
- Manhood
- Hodnocení
- 4,1 z 5
- Anotace
- Autorova kniha Mužství se během několika let stala v mnoha zemích bestsellerem. Byla provázena vlnou zájmu o téma role muže a otce v západní společnosti, jež se stává v mnoha ohledech zženštilou. Známý psycholog tvrdí, že v posledních desetiletích dochází k radikální proměně mužské mentality a že po dlouhém období emancipace ženství v podobě feminismu je třeba věnovat naopak velkou energii na záchranu opravdového mužství ve všech sférách společnosti. V nové verzi knihy autor shrnuje své nejnovější názory a předkládá témata, která jsou podle něj stále více aktuální: hledání „mužské podoby“ smyslu života; jak by měla vypadat opravdová „vášeň pro život“; práce na vytváření „lepšího světa“; co je to „život v plnosti“ a „žít naplno“. Steve Biddulph je australský rodinný terapeut a autor řady světoznámých bestsellerů. V Portálu vyšly jeho knihy Proč jsou šťastné děti šťastné, Tajemství výchovy šťastných dětí, Mužství, Výchova kluků.


