Kupuješ přesně tu knihu, která je na fotce
Hodnocení knihy
Více o knize
Krátká zamyšlení nad psychickou a duchovní kulturou osobnosti Vysokoškolský profesor psychologie osobnosti předkládá čtenářům vědecké poznatky i vlastní postřehy o povahových vlastnostech a stavech osobnosti, a to jak o těch, které nám komplikují naše vztahy k druhým a k světu, tak o těch, díky nimž dokážeme vést svůj život ke spokojenosti své i bližních. Ve svých zamyšleních klade důraz na poznání a respektování psychických a duchovních podmínek kvality života současného člověka.
Nákup knihy
O lidské povaze : krátká zamyšlení nad psychickou a duchovní kulturou osobnosti, Vladimír Smékal
- Jazyk
- Rok vydání
- 2005
- product-detail.submit-box.info.binding
- (měkká),
- Stav knihy
- Poškozená
- Cena
- 63 Kč
Doručení
Platební metody
Tady nám chybí tvá recenze.
- Jazyk
- česky
- Autoři
- Vladimír Smékal
- Vydavatel
- Cesta
- Rok vydání
- 2005
- Vazba
- měkká
- ISBN10
- 807295069x
- ISBN13
- 9788072950690
- Série
- Štítky
- Naučná literatura, Společenské vědy, Skutečné příběhy, Česká literatura, Psychologická tématika, Psychologie, Publicistika & Eseje, Úvahy a zamyšlení, Psychologie osobnosti
- Hodnocení
- 4,15 z 5
- Anotace
- Krátká zamyšlení nad psychickou a duchovní kulturou osobnosti Vysokoškolský profesor psychologie osobnosti předkládá čtenářům vědecké poznatky i vlastní postřehy o povahových vlastnostech a stavech osobnosti, a to jak o těch, které nám komplikují naše vztahy k druhým a k světu, tak o těch, díky nimž dokážeme vést svůj život ke spokojenosti své i bližních. Ve svých zamyšleních klade důraz na poznání a respektování psychických a duchovních podmínek kvality života současného člověka.



