Miláček čtenářů je právě vyprodaný
Více o knize
První díl trilogie o Eleanoře Akvitánské. Mladičká Eleanor je dědičkou bohaté Akvitánie a zdá se, že budoucnost si pro ni uchystala šťastný a poklidný život. Pak ale její otec v létě roku 1137 náhle zemře a Alienor – jak si sama říká – je nucena provdat se za francouzského prince Ludvíka a brzy se stává královnou Francie. Nevinná třináctiletá dívka nechává vše, co znala, za sebou a musí se naučit obstát na nepřátelském a intrikujícím francouzském dvoře.
Nákup knihy
Letní královna, Elizabeth Chadwick, Renáta Tetřevová
- Jazyk
- Rok vydání
- 2015
- product-detail.submit-box.info.binding
- (pevná)
Jakmile se objeví, pošleme e-mail.
Doručení
Platební metody
Tady nám chybí tvá recenze.
- Titul
- Letní královna
- Jazyk
- česky
- Vydavatel
- Ikar
- Rok vydání
- 2015
- Vazba
- pevná
- Počet stran
- 400
- ISBN10
- 8024928337
- ISBN13
- 9788024928333
- Série
- Eleonora Akvitánská
- Štítky
- Beletrie, Romantika, Historické romány, Láska, Rodina, Ženy, Francie, Válečná próza, Rostliny, Války, Úmrtí, Anglie, Středověk, Nemoci, Cesta, Zrada, Bylinky, Sourozenci, Dědictví, Královny, 12. století, Významné ženy, Panovnice, Středověká Anglie, Eleonora Akvitánská, královna, cca 1122-1204
- První vydání
- 2013
- Původní název
- The Summer Queen
- Hodnocení
- 4,45 z 5
- Anotace
- První díl trilogie o Eleanoře Akvitánské. Mladičká Eleanor je dědičkou bohaté Akvitánie a zdá se, že budoucnost si pro ni uchystala šťastný a poklidný život. Pak ale její otec v létě roku 1137 náhle zemře a Alienor – jak si sama říká – je nucena provdat se za francouzského prince Ludvíka a brzy se stává královnou Francie. Nevinná třináctiletá dívka nechává vše, co znala, za sebou a musí se naučit obstát na nepřátelském a intrikujícím francouzském dvoře.




