Miláček čtenářů je právě vyprodaný
Více o knize
Tato „neklidná“, nikdy neuzavřená kniha absurdního bytí a „zběsilého snění“ portugalského stvořitele řady fiktivních básníků a prozaiků Fernanda Pessoy dnes putuje světem jako literární hlavolam pro editory, překladatele i čtenáře. Teprve po 47 letech od autorovy smrti byl z jeho literární pozůstalosti vydán první knižní soubor těchto prozaických fragmentů různé stylistické a myšlenkové koncepce, ale polemika o jejich možném čtení, uspořádání i imaginárním autorství neustává.
Nákup knihy
Kniha neklidu, Fernando Pessoa
- Jazyk
- Rok vydání
- 1999
- product-detail.submit-box.info.binding
- (pevná)
Doručení
Platební metody
Tady nám chybí tvá recenze.
- Titul
- Kniha neklidu
- Jazyk
- česky
- Autoři
- Fernando Pessoa
- Vydavatel
- Hynek
- Rok vydání
- 1999
- Vazba
- pevná
- Počet stran
- 274
- ISBN10
- 8086202550
- ISBN13
- 9788086202556
- Série
- Štítky
- Beletrie, Poezie, Filosofická tématika, Klasika, Život, Deníky, Lyrika, Mystika, Metafyzika, Portugalsko, Hledání smyslu života, Portugalská literatura, Melancholie, Lisabon
- První vydání
- 1982
- Původní název
- Livro do Desassossego
- Hodnocení
- 4,45 z 5
- Anotace
- Tato „neklidná“, nikdy neuzavřená kniha absurdního bytí a „zběsilého snění“ portugalského stvořitele řady fiktivních básníků a prozaiků Fernanda Pessoy dnes putuje světem jako literární hlavolam pro editory, překladatele i čtenáře. Teprve po 47 letech od autorovy smrti byl z jeho literární pozůstalosti vydán první knižní soubor těchto prozaických fragmentů různé stylistické a myšlenkové koncepce, ale polemika o jejich možném čtení, uspořádání i imaginárním autorství neustává.






