Kupuješ přesně tu knihu, která je na fotce
Série
Více o knize
Únor 1948. Velká chvíle premiéra Klementa Gottwalda. Dvanáct demokratických ministrů jeho vlády podává demisi s vidinou, že Gottwald padne a prezident Beneš jmenuje prozatímní úřednickou vládu, která zemi dovede k předčasným volbám, v nichž už by komunisté rozhodně nevyhráli. Během několika rozhodujících dnů se ale tento taktický manévr ukazuje jako politická hloupost a hrubé podcenění protivníka.
Nákup knihy
Češi 1948. Jak se KSČ chopila moci, Pavel Kosatík, Karel Osoha
- Jazyk
- Rok vydání
- 2016
- product-detail.submit-box.info.binding
- (měkká),
- Stav knihy
- Poškozená
- Cena
- 148 Kč
Doručení
Platební metody
Tady nám chybí tvá recenze.
- Jazyk
- česky
- Autoři
- Pavel Kosatík, Karel Osoha
- Vydavatel
- Mladá fronta
- Rok vydání
- 2016
- Vazba
- měkká
- Počet stran
- 128
- ISBN10
- 8020437282
- ISBN13
- 9788020437280
- Série
- Češi
- Štítky
- Beletrie, Historické téma, Komiks & Manga, Komiks, Česká literatura, Politika, Česká & Slovenská historie, Dárky pro dědu, Komunismus, Československo, Únor 1948, Rok 1948
- Hodnocení
- 3,7 z 5
- Anotace
- Únor 1948. Velká chvíle premiéra Klementa Gottwalda. Dvanáct demokratických ministrů jeho vlády podává demisi s vidinou, že Gottwald padne a prezident Beneš jmenuje prozatímní úřednickou vládu, která zemi dovede k předčasným volbám, v nichž už by komunisté rozhodně nevyhráli. Během několika rozhodujících dnů se ale tento taktický manévr ukazuje jako politická hloupost a hrubé podcenění protivníka.



