Knihobot

To by se zvěrolékaři stát nemělo

Hodnocení knihy

4,3(93147)Ohodnotit

Více o knize

Tato knížka obsahuje první dva díly oblíbené veterinářské série – Kéž by uměli mluvit a To by se zvěrolékaři stát nemělo. Ponořte se do kouzelného světa Jamese Herriota, nejoblíbenějšího veterináře, a jeho zvířecích pacientů, kteří jsou vtipní, hřejiví, ale i smutní. Už více než čtyřicet let fascinují Herriotovy příběhy generace čtenářů svým vyprávěním a láskou k životu. Jako veterinář se Herriot pohybuje odlehlými kouty anglického Yorkshiru, léčí malé i velké pacienty a prožívá různá dobrodružství. V knize To by se zvěrolékaři stát nemělo se setkáváme s mladým Herriotem, který zjišťuje, že realita veterinární praxe v rurálním Yorkshiru je odlišná od sterilního prostředí školy. Vesnická idyla není vždy tak idylická; některé návštěvy jsou srdcervoucí, jako péče o nemocného psa, zatímco jiné jsou legrační, například pravidelné návštěvy překrmeného pekingského psíka. Herriot se jako čerstvý absolvent učí pečovat o pacienty v zimě na odlehlých farmách, jedná s tvrdohlavými majiteli a stará se o kriticky nemocná zvířata, přičemž objevuje rozmanitost a výzvy veterinární praxe s humorem a láskou ke zvířatům.

Nákup knihy

To by se zvěrolékaři stát nemělo, James Herriot, Eva Marx

Jazyk
Rok vydání
1993
product-detail.submit-box.info.binding
(pevná)
Zrovna tento výtisk už nemáme.
nebo
Zobrazit jiný výtisk

Doručení

Platební metody

4,3
Velmi dobrá
93147 Hodnocení
Soňa H.

Nedočetla jsem. Vůbec mě nebavila. Čekala jsem úplně něco jiného. Knihu všude chválí, ale pro mě byla zklamání. Autorovo psaní mě neoslovilo

h***@g***.com
Recenze obsahuje spoilery.

Krásna kniha plná veselých ale aj smutných príbehov vidieckeho veterinára Jamesa Herriota. Je desiata a zároveň posledná z jeho kníh v slovenskom vydaní. Táto posledná kniha končí tam, kde začala prvá, v záhrade Skedalu.